REFERENCE RODIČŮ

David

TATÍNEK A MANAGER

“Náš syn je ve školce Indigo Kids velmi spokojený. Máme roční zkušenost z klasické školky, kde je velký počet dětí, nikdo se nikomu nemůže věnovat naplno a veškerá nadstavbová aktivita dětí ve státní klasické školce je vnímaná spíše negativně – jako něco, co se nedá řídit z pohledu pedagoga. Zato v Indigo Kids je to přesně naopak. Vstřícnost, správná volnost, vnímaní dítěte jako osobnosti, menší počet dětí, zkušený tým, zajímavé kroužky a výlety. Od té doby, co jsme změnili školku, se náš syn začal chovat úplně jinak a do školky se těší. Vše nabralo správný směr. Zároveň je školka Indigo Kids ve velmi příjemném a tichém prostředí s dobrou stravou! Za nás můžeme pouze a jen doporučit…

VERONIKA KNYTLOVÁ

MAMINKA JOHANKY A TANEČNICE, CHOREOGRAFKA, UČITELKA NA AMU

“Anglicko-českou školku Indigo Kids navštěvuje moje dcera Johanka již třetím rokem.
Kromě přiměřeně bohatého programu a vysoce profesionálního přístupu učitelek obě oceňujeme nádherné, domácky působící prostředí školky uprostřed areálu národní kulturní památky Vyšehrad v centru Prahy. Za součást skvělé zdejší péče o děti považuji také vysoce kvalitní a zároveň chutnou stravu i „zelené“, čisté a bezpečné okolí. Díky dvojjazyčnému programu začíná má dcera po dvou letech naprosto přirozeně nejen rozumět, ale i mluvit anglicky bez pocitu drilu nebo nátlaku. Otevřený a laskavý přístup pracovitých, usměvavých učitelek a jejich ochota, se projevuje vůči dětem i rodičům. Samozřejmostí je individuální přistup k výchově a výuce, stejně jako důraz na rozvoj klíčových kompetencí osobnostně sociálního vývoje v kolektivu dětí v tzv. jednotřídce. Zde v Indigo Kids je možné tyto cíle naplňovat mimo jiné také vzhledem k adekvátně nízkému počtu dětí ve tříde.
Může to znít jako klišé nebo módní fráze, ale je až neuvěřitelné, že v Indigo Kids se to všechno uskutečňuje každý den s lehkostí a jakoby mimochodem.
Jsem ráda, že chodíme sem a nikam jinam 🙂 “

Daniela Velová

MAMINKA VANDY A KONZULTANTKA V OBLASTI KOMUNIKACE

“Školka Indigo Kids splňuje přesně to, co jsme pro naši dceru dlouho hledali. Je to přátelské místo, které ji cíleně rozvíjí, ale zároveň respektuje její věk a její schopnosti. Od samého začátku jsme oceňovali citlivost přístupu pedagogického týmu: aklimatizace naší dcery proběhla velmi lehce a bez potíží a v úzké spolupráci s námi rodiči. A to není samozřejmé, protože máme i zkušenost z jiné školky, kde se adaptace nezdařila, protože ji nikdo moc neřešil.
Díky česko-anglickému prostředí se děti nejen přirozeně učí anglicky, ale zároveň vnímají, že lidé mluví různými jazyky a pocházejí z různých kultur. Američtí lektoři jsou s dětmi každý den a toto intenzivní setkávání již přináší výsledky. Naše dcera začíná rozumět i aktivně používat anglická slovíčka a fráze. Navíc nemá problém sledovat pohádky v angličtině.
Malý kolektiv umožňuje týmu pedagogů přistupovat k dětem individuálně, respektovat jejich odlišnosti a skutečně jim naslouchat a pracovat s nimi.
Velkou přidanou hodnotou oproti státním školkám a většině soukromých školek je i zdravé a chutné stravování. Čerstvá zelenina, ovoce, obědy v bio kvalitě, minimum cukru a neslazené nápoje tvoří základ pestrého jídelníčku.
Vyšehrad navíc patří k místům s nejčistším vzduchem v Praze a díky téměř nulové dopravě v celém areálu rovněž k těm nejbezpečnějším.
Vanda je zde zkrátka velmi spokojená a do školky se vždy těší a to je pro nás rodiče to nejdůležitější.”