REFERENCE RODIČŮ

Nicolas Fitaire

Náš syn chodil do této školky 3 roky. 3 roky štěstí, svobody a viditelného osobního a školního rozvoje. Indigo můžeme jen doporučit, je místem kde bude vaše dítě sebevědomé, šťastné a připravené začít svůj život silný a jistý.

Ana Casano

Učitelé jsou úžasní, starostliví, milý a ke všem dětem se chovají s respektem. Ředitelka školy je skvělá, plně se zapojuje do každodenních činností, je velmi milá a chápavá.

Ivan Shakhov

Jsme velmi rádi, že naše dvě dcery různého věku navštěvovaly Indigo Kids. Oba se opravdu naučili mluvit česky a anglicky. Školní příprava je také velmi kvalitní.

Olesea Mirza

Věřím, že nejlepší na Indigu jsou jeho učitelé, kteří svou práci opravdu milují, mají bohaté zkušenosti a jsou nejlepšími profesionály, kteří děti připraví na jejich další kroky.

Barbora Klement Hůlková

Děti se zde zcela přirozeně učí angličtinu, kterou je učí učitelé – rodilí mluvčí. Hodně cestujeme a po roce a půl ve školce komunikujeme moje dcera anglicky bez obav a bez problémů, je to pro ni normální.

Rene Ochiai

Jsem velmi rád za mezinárodní prostředí, angličtinu, hodiny s pejskem, kroužek plavání, velkou zahradu a dobré jídlo. Kéž bych mohl chodit do stejné školky já.

Alena Pelcová

Díky pravidelnému rozvoji, který ve školce probíhá, je syn dokonale připraven na ZŠ a první rok se tam asi bude nudit, kolik toho umí:)

Anna Geyerová

Tuto školku jsem vybrala zejména kvůli bilingvnímu prostředí, úžasné umístění v srdci Vyšehradu a krásná historická budova s velkou zahradou byli pak velkým bonusem.