NÁŠ TÝM

MGR. IRENA KÁBELE

ŘEDITELKA ŠKOLKY A UČITELKA

Vystudovala speciální pedagogiku a dětem se profesně věnuje již od roku 2000. Dříve působila jako učitelka
v mateřské škole, pracovala jako externí
pracovník pro předškolní výchovu v soukromé anglické školce, zároveň byla asistentkou chlapce
s poruchou autistického spektra a dlouhá léta
jezdí jako vedoucí na tábor. Bohaté zkušenost získala i díky výchově svých 4 dětí. Je veselá, vstřícná, přátelská a velmi trpělivá. Má ráda květiny, bylinky a sluníčko.

KRISTINA Jakoubková

UČITELKA
Vystudovala obor sociální práce a specíálni pedagogika. Během studií se věnovala lidem s handicapem. Před nástupem do Indiga Kids dva roky působila jako učitelka v dětském centru. Dříve také pracovala jako aupair ve Španělsku. Dlouhá léta pravidelně jezdí jako vedoucí na letní dětský tábor. Je moc milá a svůj volný čas ráda tráví v přírodě.

BC. VERONIKA MARTANOVÁ

UČITELKA

Vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku, dále obor vzdělávání dospělých, a Vyšší odbornou školu sociálně právní, v jejímž rámci absolvovala praxi ve speciální mateřské škole, v denním stacionáři s mentálně postiženými a v dětském domově. Jeden rok strávila ve Velké Británii, kde se věnovala studiu anglického jazyka. A jedno léto pracovala jako dobrovolník v Tanzánii, kde pomáhala dětem a lidem nacházejících se v sociální nouzi. Je usměvavá, přátelská, zodpovědná. Miluje děti, zvířata a kreativní tvorbu.

EPHRAIM Goldin

UČITEL
Efraim pochází z Windsoru v Ontariu v Kanadě. Je držitelem bakalářského titulu v oboru Kulturní studia na Trent University v Peterborough v Ontariu a také certifikátu TESOL uděleného Trinity College London prostřednictvím Oxford House v Praze. Ephraim bydlí v Praze od roku 1995. Zde vyučuje angličtinu jak dospělé, tak děti a také strávil jeden rok prací s teenagery s poruchami učení. Od roku 2009 působí jako předškolní učitel a před nástupem do Indigo Kids učil v Global International Preschool. Efraim zpívá, hraje na kytaru a působí také jako herec ve filmech a reklamách. Má tři vlastní syny a k dětem má snadnou cestu. Jak říká „Věřím, že jediný způsob, jak vzdělávat děti, je být dobrým příkladem,“ a „Angličtinu lze snadno učit pomocí lekcí, her, aktivit a konverzace. Děti jsou si s dospělými rovni v tom smyslu, že mají velmi otevřený a nezaujatý způsob, jak vidět svět bez soudů. Pokud jim učitelé jim dávají plnou pozornost, naslouchají a projevují jim respekt, zjistí, že tento respekt je dětmi vrácen a že jsou mnohem ochotnější přijmout naše vedení”.

Carol Fernandes

UČITELKA

Carol se narodila ve slunné Brazílii a je učitelkou angličtiny od svých 18 let. Kromě Cambridgeského osvědčení je držitelkou bakalářského i magisterského titulu z angličtiny. Nějaký čas trávila v USA, kde absolvovala výměnný program na Wayne State University v Detroitu. Od roku 2019 Carol vyučuje angličtinu pro děti i dospělé v Praze. Jako pedagožka věří, že „celým smyslem vzdělávání je proměnit zrcadla v okna“, jak by řekl Sidney J Harris. Ve svém volném čase si užívá dobré tajemné knihy, kávu a kočky.

DEEPAN GHIMIRAY

UČITEL
Deepan původně pochází z New Yorku, nyní žije v Praze už od roku 2013. Jeho zájem o výuku mladých lidí začalo, když pracoval jako učitel a konsultant v angličtině na letním táboře. Velmi ho těší učit v Indigo Kids s jejich poutavou a dynamickou filozofií na výchovu dětí. Kromě výuky anglického jazyka, doufá, že bude mít i dobrý vliv na děti a podnítí základy tvořivosti a zvědavosti, které je budou provádět po celou dobu jejich vývoje. Mimo školku, Deepana zajímá psaní, filmová tvorba, dobré jídlo s dobrými lidmi, vítr mezi stromy a moře.

Fany Zachníková

UČITELKA
Vystudovala střední pedagogickou školu – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Po škole odletěla do Irska, kde působila jako aupair. Pak přesídlila na půl roku na Mallorcu, kde hlídala 2 děti předškolního věku. Několik let jezdila jako vedoucí na tábory, při škole docházela na praxi do ZŠ i MŠ. Také načerpala zkušenosti ve státní mateřské škole, kde několik měsíců pracovala jako učitelka. Od mládí se věnuje hře na zobcovou a příčnou flétnu. Miluje děti, poznávání nových lidí, cestování a léto.

DITA KAČÍRKOVÁ

ASISTENTKA PEDAGOGA

Je pravou rukou všech učitelů a pomáhá nám s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami a také s malými dětmi, které potřebují speciální péči. Dříve působila jako asistent pedagoga a také jako chůva v několika mateřských školách. Je maminkou dvou holčiček a kromě dětí miluje přírodu a dobré jídlo.

ZUZKA Maříková

HOSPODÁŘKA

Naše pravá ruka, která se stará nejen o zázemí školky a výdej a přípravu stravy, ale i o naše děti. Dříve pracovala ve farmaceutické společnosti jako asistent, kde také dbala o pořádek. Je pracovitá, klidná, trpělivá a moc milá. Má ráda děti, pejsky a zmrzlinu.

NAŠI POMOCNÍCI

Občas nás navštíví zvířátka. Samozřejmostí je, že děti s alergií se zvířaty do styku nepřijdou.

NAŠI PRAKTIKANTI

Naši školku také navštěvují američtí studenti z programu CIEE Karlovy univerzity, kteří pomocí her rozvíjejí angličtinu našich dětí.